MINI | Özgörkey Otomotiv

MINI Bakım Paketi

MINI Bakım Paketi
MINI | Özgörkey Otomotiv

STANDART İNCELEME. İSTEDİĞİNİZ GİBİ SERVİS.
Bir sonraki servis muayenesinin yaklaştığını düşünmek kimse hoşuna gitmez. Bir MINI'yle, bunu düşünmek zorunda değilsiniz. Çünkü MINI'lerin belirli servis aralıkları yoktur. Şartlara Bağlı Servis (CBS) sayesinde, MINI'niz bakım ve onarımın ne zaman gerektiğini bildirir, sizin servise gitmenize gerek kalmadan, para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

MINI | Özgörkey Otomotiv

MOTOR YAĞI SERVİSİ. MINI'NİZİN KALBİ İÇİN TAZE KUVVET.
MINI Şartlara Bağlı Servis (CBS) motor yağınızın ne zaman değiştirilmesi gerektiği hakkında size önceden bilgi verir. MINI Yetkili Servisi, MINI'nizin motor yağını yeni ve yüksek kaliteli motor yağı ile değiştirir ve MINI'nizin içinde havanın temiz olmasını sağlayan mikro filtreyi de değiştirir. Bildiğiniz gibi, kullanılmış motor yağı daima çevre dostu yöntemlerle atılır.

MINI FUN CARD
Özgörkey Otomotiv’de, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi FUN Card ile pekiştiriyoruz. FUN Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. FUN Card, 2 yaşını doldurmuş* MINI otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. FUN Card ile ilgili detaylar için bizimle temasa geçebilirsiniz.

*FUN Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden FUN Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yıldan daha fazla olması gerekir.

Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız FUN Card başvurusu yapabilmeniz için yetkili servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.