ŞEHRİN KONFOR ALANI. MINI COUNTRYMAN.

ŞİMDİ DİZEL MOTOR SEÇENEĞİYLE.

Güçlü dizel motor ve 7 ileri otomatik şanzımanı ile şimdi Özgörkey Otomotiv'de. Detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Kişisel Bilgileriniz:

Sürüş Bilgileriniz:


   
Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
“Kabul Ediyorum” seçeneği ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, “Kabul Etmiyorum” seçeneği sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.   
   
   

Güvenlik Kodu


Kampanya 1-30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir. 2018 model yılı sıfır MINI One Dizel Countryman otomobiller için geçerli olan avantajlı kredi olanağı kapsamında 4.815 TL taksit tutarı, 24 ay vadeli, %0,99 faiz oranı ve 100.000 TL tutarındaki gerçek kişi taşıt kredisi için Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmış olup kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %1,23; yıllık ise %14,79’dur.Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman seçenekleri, ilgili kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Takas Desteği Kampanyası ise, otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 1.589 TL indirim olarak uygulanacaktır. Tüketicilerin yasal hakları saklıdır. Bu kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi için Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’na başvurabilirsiniz.